VANA DO KUFRU

VANA DO KUFRU

VANA DO KUFRU - víte čemu slouží?                               

Vana do kufru - pokud se vám více líbí pojmenování chránič kufru - je strážcem kufru vašeho vozidla! Je to vložka umístěna v kufru vozidla, která chrání továrně vyrobený textilní koberec před nečistotami a zachová svůj původní stav a čistotu. Vzhledem k hmotnosti výrobku je velmi snadné ho vybírat a vkládat z kufru při čištění. Ale to není všechno! Při dodání a použití vaničky do kufru se balíky v batožinovém prostoru nekloužou, zabraňují pohybu nákladu, váš zavazadlový prostor zůstane nepoškozený!

Vanu do kufru je vhodné si zakoupit dříve, než si poškodíte zavazadlový prostor před různými fleky, před poškrábáním, před zápachy po rozlití jakékoli vylité tekutiny a před zabráněním a rozbitím křehkého materiálu. Je vhodné obstarat si vanu předem, aby se zabránilo zmíněným poškozením. Na trhu je nekonečné množství a druhů vaní do kufru. Musíte si jen vybrat tou, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám a očekáváním!

 

Podívejme se nač třeba dávat pozor při výběru vane do kufru a co hledat! 

 

UNIVERZÁLNÍ VANE DO KUFRU

 

Při typových modelech aut které jsou k dispozici v malém počtu, ne vždy se vyrábějí typické specifické vane pro daný typ a značku auta. V takovém případě si můžete vybrat mezi dvěma řešeními:

 

1. Verze se střihem na míru spolu se vzorem lze ji nastříhat na velikost každého vozidla. Velkou nevýhodou však je, že nemá žádný okraj a obrubu.

2. Vzhledem ke své velikosti se vejde do každého auta, ale přesně se nehodí do kufru automobilů. Velkou výhodou oproti předchozí je však to, že má lem.

 

VANE NA PŘESNOU MÍRU

 

Vana, která poskytuje nejbezpečnější ochranu vašeho kufru. Je na přesnou míru, speciálně navržena pro konkrétní značku auta. Takže po nákupu se nemusíte obávat toho, že musíte stříháním přizpůsobovat výrobek nebo snižovat jeho velikost. Kromě přesné míry, jsou bez zápachu, což znamená, že nesmrdí gumou, nepáchnou a mají protiskluzové vlastnosti. Jednou jejich výhodou a vlastností je, že mají přírubu: výška hrany je mezi 3 a 5 cm. Mate obavu, že nejen nakoupené zboží budete mít rozsypaný v kufru, ale že se vám může něco vylít se zanecháním fleku na čalounění kufru. V zájmu toho, abyste tomu předešli nabízíme vám řešení na naší webstránce pořídit si zboží pod názvem vana do kufru. Vanu do kufru doporučujeme v případě, pokud v kufru auta převážíte svého domácího mazlíčka, nebo zajišťujete přepravu křehkých materiálů a přepravu ne nejčistších materiálů. Další důležitou funkcí van do kufru je, že zachycuje unikající kapaliny nebo tající sníh, například z lyží, bot, a nasbíraná bahnitá voda může být rychle vypuzena jediným pohybem a opláchnutím vodou, čímž kufr zůstane čistý, bez zápachu a skvrn. V závislosti na materiálu vaničky mohou být:

 

PLASTOVÉ

 

Jsou vyrobené z pružného, ​​odolného plastu, které se neroztrhnou ani nerozbijí. Bez poškození odolávají korozivním účinkům i silným kyselinám. Mimořádně praktická je verze s vestavěnou protiskluzovou vložkou, která zabrání pohybu přepravovaných věcí v kufru. Jsou dostupné i levnější verze bez protiskluzové zóny, které si můžete získat za mírnější cenu.                  

 

GUMENÉ

 

Celý jeho povrch je neklouzavý, takže celý zavazadlový prostor lze bezpečně používat. Tato její vlastnost se neztrácí ani používáním během několika let. Je flexibilnější a pružnější než plast, takže při čištění se dá snadněji s ní manipulovat. Na požádání je na trhu k dispozici několik kategorií: silikon, design, exkluzivní ...

 

Můžete si vybrat produkt, který je všednejší nebo príležitostnejší a prémiový. Vyrábějí se z kvalitní, jemné gumy a poskytují jedinečný vzhled, estetický zážitek a zároveň zachovávají svou praktičnost - podle vkusu a potřeb každého člověka. Pokud je pro vás důležitá i kvalita a chcete si vybrat z prémiových zavazadlových van do kufru viz naše rozměrově přesné výrobky v našem internetovém obchodě.