carcarpit
SLUNEČNÍ CLONY (498)

PROČ SI OBJEDNAT SLUNEČNÍ CLONY?

Klimatizace v autě byla před lety extra drahá záležitost, ale dnes je klima už základní výbavou auta. V letních vedrech nám nepomáhá stažení okna, proto je dobré, když v autě víme zapnout klima na kratších či delších cestách, na cestách v zahraničí a dovolenkách. Ačkoliv víme zapnout klima auta ve vedrech, ale za použití sluneční clony zabráníme pronikání přímých slunečních paprsků, čímž dokážeme snížit přehřátí interiéru auta.

VLASTNOSTI PRODUKTŮ

Auto vybavena sluneční clonou, podle zkušeností, snižuje přehřívání interiéru až o 20 % ve vozidle. Vynález a použití clony v autě zvýšuje pohodlné cestování nejen pro cestující, ale také řidiči.

Namontovány sluneční clony na okna auta chrání cestující před nepříjemnými a škodlivými účinky slunce, filtrují a chrání proti UV záření. Výhodou produktu Sun-Set, že jeho použití vůbec neomezuje pohyb oken. Okna můžete spustit i za jízdy a zabezpečení vám nejen výše uvedené funkce, ale clona slouží i proti vniknutí hmyzu, brouků do interiéru vozidla. Využití clony je aktuální nejen přes den, ale doporučuje se ji využívat i v noci, neboť snižuje průnik osvětlení jinými vozidly. Životnost a trvanlivost tohoto produktu je dána přísnými technologickými a kvalitativními požadavky výroby, které v Evropě ve Velké Británii vyrábějí světové autoznačky.

Tento autodoplněk je vyroben z plastu, který je připevněn na silný rám. Nejedná se o unifikovaný výrobek, každá sluneční clona je provedena na míru pro každou značku auta. Jednoduchá a rychlá montáž umožňuje kdykoliv namontovat a odmontovat clonu. Na odmontované části slouží pouzdro se zipem, což umožňuje uložení i v kufru.

CO JE TŘEBA VĚDĚT O OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ?

Sluneční clona se nemůže objednat na kusy, dostanete ji jako sadu v pouzdře se zipem, ve kterém jsou clony na všechny zadní okna v autě.

Clony jsou vyrobeny od středového sloupku dozadu na boční i zadní okna. V pouzdře se zipem jsou na montáž přibalené spony na připevnění clony. Zboží skladem nemáme, proto ho objednáváme od výrobce a termín dodání je cca 2 týdny.

Vámi objednané zboží můžeme dodat pouze v případě zaplacení 50% zálohy. Po potvrzení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu na uvedenou e-mailovou adresu. Upozorňujeme, že vaši objednávku bez zpětného potvrzení a zaplacení 50% zálohy nebude možné splnit.

MONTÁŽ SLUNEČNÍ CLONY

Předtím než objednáte zboží je nutné vědět postup montáže, která je v podstatě velmi jednoduchá. Připevnění sluneční clony nezanechá žádné poškození nebo stopy. K dodanému zboží je výrobcem přiložen nákres k použití.

Na montáž zboží není potřeba žádné náčiní, pokud to neuvádí nákres, proto je důležité postupovat podle něj.

Před montáží se přesvědčte, zda jsou podle návodu v pouzdře všechny součásti, doporučujeme pozorně přečíst si nákres k použití a důsledně dodržte jeho postup.

PRAKTIČNOST SLUNEČNÍ CLONY

Slneční clona je nejen praktickým doplňkem vašeho auta, ale zajistí vám komfort auta a design auta.

Jiné zboží