carcarpit
PRAHOVÉ LIŠTY (559)

JAKÝ CÍL SPLŇUJÍ PRAHOVÉ LIŠTY?

Díky vývoji automobilového průmyslu můžeme jezdit pohodlnější, bezpečnější a vyšší výbava auta nám umožňuje při jízdě pohodlí, ať už se přemisťujeme v rámci města z bodu A do bodu B, nebo na delší trasy, jakož i na víkendové rodinné akce. Auto je dobrým sluhou při různých aktivitách odběhnout na nákupy a při rodičovských povinnostech odvést děti do školky později do školy a po skončení školy se přesunout na různé společenské či mimoškolní aktivity. Přes víkend si zajdeme s autem na rybaření, zda se vybereme čistě jen do přírody kochat se a odpočívat.

Kdekoliv jdeme při tom vstupujeme a vystupujeme z auta a ne vždy víme zabránit tomu, abychom my a spolucestující nezakopli do prahu vozidla. Nabízíme vám proto prahové lišty na ochranu proti a poškrábání prahu zakopnutím. Použitím prahové lišty nemusíte mít dále obavy, že jak vám děti nastoupí do auta, jak mají zablácené boty, nemusíte mít obavy, že během pozdního podzimu a přes zimní období na botách nalepená špína a kamínky doškrabú nejcitlivější místo dveří tj. práh podběhu auta.

Montáží těchto auto doplňků zabezpečíte pro své auto takovou ochranu, jakou si od vás ono zaslouží. Pokud si myslíte, že je už pozdě chránit si práh auta, protože už máte špatné škrábance na nich, i v tom případě se zamyslete nad koupí prahových lišt, které tyto mechanické oděrky zakryjí a zabrání dalším poškozením.

SPECIFIKA A FUNKCE PRAHOVÝCH LIŠT

Hlavní funkcí prahových lišt je ochrana laku na prazích vozu, jakož i obecná ochrana poškození při vstupování a vystupování z auta. Zboží je vyroben na přesnou míru na každý typ motorového vozidla, s vysoce kvalitního nerezového materiálu (saténová ocel) což garantuje dlouhodobou životnost výrobku. Prahové lišty 100% pasují na jednotlivé typy vozidel, nemají unifikované prvky, ve srovnání s jinými prodávanými prahy jejich netřeba stříhat, pasovat a vícenásobně zkoušet na míru vašeho auta, abyste dosáhli správnou míru a funkci.

Téměř pro všechny typy aut se prahy vyrábějí ve dvou verzích v chromové a karbonové. Mezi dvěma druhy není žádný rozdíl v designu a v kvalitě, můžete si být jistý, že kterýkoli práh si vyberete bude estetickým nápadným doplňkem vašeho auta. Na povrchu prahové lišty je umístěno logo od výrobce, gravírování značky vozidla není možné objednat si ani u výrobce na povrch lišty.

MONTÁŽ PRAHOVÝCH LIŠT

Montáž lišty je velmi jednoduchá a nepotřebujete žádné jiné odborné znalosti a žádné extra zařízení nebo nářadí k montáži, musíte jen odstranit ochranné fólie z obou stran. Před montáží je vhodné dodržet tyto postupy a rady. Je nutností, abyste před montáží umyli a odmastili všechny prahy. Jakmile prahy uschly, odstraníme ochrannou fólii, umístíme na práh a silně zatlačíme. Prosím vezměte na vědomí, že doporučená optimální teplota na montáž je 10-35 ° C. V případě, že z nějakého důvodu chcete odstranit prahové lišty, můžete tak bez problémů udělat, neboť nezůstanou po nich žádné stopy.

JAK SI OBJEDNAT ZBOŽÍ

Jedna sada prahových lišt obsahuje 4 kusy (dvě dopředu, dvě dozadu), na jednotlivé kusy se objednávky nepřijímají, jen na celou sadu. Kvůli širokému sortimentu a rozmanitosti zboží ho na skladě nemáme, čili po vašem objednání ho umíme zajistit od výrobce během dvou týdnů a na zakoupení tohoto zboží je potřeba zaplatit zálohu.

SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Prahové lišty pro vaše vozidla poskytují moderní a elegantní vzhled a vůči mechanickému poškození, oděru a poškrábání poskytuje účinnou ochranu. Na základě spokojenosti a častých objednávek od našich zákazníků vám doporučujeme pořídit si prahové lišty, jsme přesvědčeni, že nepolitujete vaše rozhodnutí. Pokud si chcete vybavit auto dalšími praktickými a ochrannými auto doplňky doporučujeme vám i ochranné lišty na hrany kufru.

Jiné zboží