OPEL CORSA F (2019-)

OPEL CORSA F (2019-)

Po koupě a převzetí vašeho nového vozidla si každý chce zachovat a chránit exteriér i interiér auta. Touhou každého z nás je dlouhodobě si užívat jeho nepoškozený a nový stav interiéru.

Zakoupením auto doplňků si dokážeme zachovat nepoškozenost interiéru a považujeme za důležité, aby auto příslušenství bylo nejen praktické, ale i estetické tak, aby se hodily do barevného schématu interiéru vozidla, nebo odrážely váš jedinečný vkus. Naše společnost proto považuje za důležité tyto dvě možnosti výběru auto doplňků kombinovať. Naším cílem je, aby si zákazníci mohli vybrat z dostupných produktů v našem internetovém obchodě, vybrali si příslušenství, které jim vyhovuje pro své zcela nové auto ve všech ohledech.

 

V roce 2020 společnost Opel uvedla na trh nový model CORSA F

Tento model má velkolepé lakování, které přináší na cesty novou barvu, s odlehčenou karosérií, precizním převodem, vyspělou technologií a svou hospodárností předpovídají úspěšnou budoucnost.

Jaké autodoplňky máme k dispozici pro vaše vozidlo?

Přichází letní, teplé počasí a pro toto období vám doporučujeme autokoberce vyráběné naší společností.

AUTOKOBERCE   

Běžným problémem je to, že dodaná rohož výrobcem automobilu je velmi tenká, pomačkaná - jedním slovem: nepoužitelná. Námi vyráběné autokoberce jsou kvalitními výrobky, jejich tloušťka a materiál předčí tovární vyráběné koberce. Můžete si vybrat ze dvou druhů materiálů, lemovka koberců je dostupná také ve více barevných odstínech a dokonce i základní barva koberců je v různých barvách, takže se nemusíte bát, že se nevejdete do barevného schématu interiéru vozidla.

Pro přiměřenou ochranu je možné požadovat si v objednávce gumový nášľapník v oblasti paty řidiče, která prodlouží životnost koberce. Snadno se čistí, je vodo nepropustný, takže jeho údržba nezpůsobuje žádné zvláštní problémy. Na koberce je možnost objednat si výšivky ve dvou velikostech, s možností výběru barvy výšivky a dokonce i s vlastním navrhnutým textem, který chcete mít na výšivce.

PRÉMIOVÉ AUTOKOBERCE

V našem internetovém obchodě pro náročnější zákazníky máme v nabídce a k dispozici prémiové autokoberce, které jsou designově jedinečné a svým vzhledem výjimečné.

Koberce jsou z měkčího a hrubšího materiálu a můžete si vybrat ze čtyř různých barevných odstínů. Prémiové autokoberce jsou obšívané dokola s nubuk lemovkou nebo z jateční kůže. Tento typ obšití nubuk lemovkou je na dotek a omak jedinečný, ve vizuálitě nepopsatelný a různé barevné kombinace umožňují zvolit si barvu lemování, která vám nejlépe vyhovuje k interiéru vozidla. Na koberce je možnost objednat si výšivky ve dvou velikostech, s možností výběru barvy výšivky a dokonce i s vámi navrženým textem, který chcete mít na výšivce.

DESIGN GUMOVÉ AUTOKOBERCE

Mnoha zákazníkům, kteří nemají rádi textilní koberce se snažíme splnit jejich sny naší nabídkou estetických design pryžových autokoberců, což znamená, že by se jich neměl vzdát nikdo. Design gumové rohože jsou autokoberce bez okrajů, které zároveň poskytují svou strukturou ochranu. Změní a udělají váš interiér vozu útulným , jedinečným a výjimečným. Na design gumové autokoberce díky svému tvaru a konstrukci není možné žádat nášlapník. Je to exkluzivní produkt na trhu, který naše společnost uvedla na trh po dlouhém experimentu. Jejich jedinečnost je v různofarebnosti autokoberců ve volitelných barvách lemování a jeho okraje jsou obšité nubuck koženou lemovkou.

DEFLEKTORY – OFUKY OKEN

V létě jsou deflektory neodmyslitelnou součástí každého vozidla. V horkém období použití okenních deflektorů zdobí vaše auto a přináší další výhody. Často se stává, že parkovací místa ve stínu jsou již obsazeny a jste nucen zaparkovat na přímém slunečním záření. V těchto případech si můžete směle spustit okna po spodní okraj deflektorů bez obavy, čímž dosáhnete volné proudění čerstvého vzduchu a větrání ve vašem autě. Díky takto spuštěným oknům máte zajištěno neprohřátí vašeho vozidla. Jejich barva je grafitově šedá (kouřového nádechu), přesto nemusíte mít obavy, že by omezovaly ve výhledu řidiče nebo spolucestujících, jsou zhotoveny z průhledného materiálu. Šířka deflektorů je závislá na typu auta, ale v průměru je jejich šířka 5-6 cm, na boční stranu vyčnívají jen max. na 1 cm, přiléhají k formě vozidla a kopírují linii automobilu. Na okenních deflektor se nacházejí oboustranné samolepky, které jsou důležité při nalépaní, ale důležité jsou i profily ve tvaru U, které pomáhají vytvářet odstup a vsunout pod deflektory tak, aby je přitlačili k rámu okna. Použitím U profilů se stanou deflektory stabilnějšími a pomáhají, aby se okno snadno dostalo na své místo.

PRAHOVÉ LIŠTY

Chcere li zajistit celoroční ochranu prahu auta - na to jsou tu prahové lišty. Lišta je vyroběna na přesnou míru na každý typ motorového vozidla, s vysoce kvalitního nerezového materiálu (saténová ocel), což garantuje dlouhodobou životnost výrobku. Mají atraktivní vzhled a je kombinací leštěného a broušeného povrchu nebo karbonu. Hlavní funkcí prahových lišt je ochrana laku na prazích vozidla, jakož i obecná ochrana poškození při vstupování a vystupování z auta. Nabízíme vám proto prahové lišty na ochranu proti a poškrábání prahu zakopnutím. Nemusíte mít obavy, že během pozdního období a přes zimu na botách nalepená špína a kamínky doškrabú nejcitlivější místo dveří tj. práh podběhu auta.

Montáží těchto auto doplňků zabezpečíte pro své auto takovou ochranu, jakou si od vás ono zaslouží. Pokud si myslíte, že je už pozdě chránit si práh auta, protože už máte špatné škrábance na nich i v tom případě se zamyslete nad koupí prahových lišt, které tyto mechanické oděrky zakryjí a zabrání dalším poškozením.

OCHRANNÍ LIŠTA HRANY KUFRU

V našem internetovém obchodě nabízíme ochrannou lištu hrany kufru na ochranu horní části nárazníku. Ochranná lišta, která zcela pokrývá horní část nárazníku je vyrobena z vysoce kvalitního odolného plastu. Uvědomujete si nebezpečí odírání, poškrábání, znehodnocení při ukládání nákupní tašky do kufru při ukládání sportovní výstroje po trénincích, nebo těžké školní tašky dětí? Poskytne vám účinnou ochranu i proti škrábancům při přepravě vašeho domácího mazlíčka, když naskakuje do kufru a vyskakuje z něj. Lišta je vyroběna na přesnou míru pro každou značku vozidla z ABS (ABS, tj. akrylonitril-butadien-styrenu), který je plastem s velmi dobrými vlastnostmi, včetně dobrého tlumení hluku a vibrací, vynikající rozměrové míry, nesmršťuje se vlivem tepla a odolává chladu. Výrobek je tedy vyráběn na přesnou míru, není unifikovaného radu a přesně zapadá do typu vozidla, pro které jste si objednali. Z toho vyplývá, že ji po nákupu nemusíte tvarovat, stříhat na délku na velikost vašeho auta, jen ji umístit na nárazník.

VANIČKY DO KUFRU

Co byste měli vědět před nákupem našich vaniček do kufru: vaničky do kufru jsou vyrobeny na přesnou míru kufru, speciálně navrženy pro konkrétní značku. Po celém obvodu mají přírubu, výška hrany je mezi 3 a 5 cm. Vaničku do kufru doporučujeme i v případě, pokud v kufru auta převážíte nákupy, převážíte svého domácího mazlíčka, nebo zajišťujete přepravu křehkých materiálů a na přepravu nikoli nečistých materiálů. Vaničky jsou bez zápachu, což znamená, že nesmrdí gumou a mají proti skluzové vlastnosti. Další důležitou funkcí vaniček do kufru je, že zachycují unikající kapaliny nebo tající sníh, například z lyží, z bot a nasbíraná bahnitá voda může být rychle vypuzena jediným pohybem.

GUMOVÉ AUTOKOBERCE

Autokoberce od nás jsou dostupné během celého roku, protože řidičem je koberec neodmyslitelnou součástí svého auta. Je to zboží, které je využitelný v každém ročním období a je přizpůsoben různým podmínkám počasí, chrání vaše auto před vlhkostí a znečištěním. Vedle přesných mírách koberců na podlahu auta a zaručené kvalitě je důležité, že si můžete vybrat ke každé značce auta  z více designových nabídek koberců, které pro vás zde představuje. V našem internetovém obchodě si můžete objednat gumové autokoberce pro téměř všechny značky domácích i zahraničních automobilů. Při nákupu si můžete vybrat z více druhů materiálů a trojí kvality koberců. Můžete se rozhodovat jakou výšku mají mít okraje: s normálním okrajem 1-2 cm vysoké nebo designové a exkluzivní koberce, nebo 3D gumové autokoberce s 5-6 cm vysokým okrajem vhodné na podzimní a zimní období.