carcarpit
OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRU (498)

OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRU - CO JE OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRU?

Patříte také do skupiny těch zodpovědných řidičů, kteří dělají všechno proto, aby si ochránili své auto před mechanickými poškozeními? Investovali jste do různých auto doplňků, abyste ochránili své auto při každodenním používání před náhodnými odřeninami, škrábanci a menšími nehodami?

Zatím, jak uvažujete nad posloupností jednotlivých investic do auto doplňků se dostanete i k zadní části auta ke kufru na autě.

Uvědomujete si nebezpečí odírání, poškrábání a znehodnocení při ukládání nákupní tašky do kufru, při ukládání sportovní výstroje po trénincích, nebo těžké školní tašky dětí a jejich jiné školní potřeby. Když ráno vaše ospalé dítě vytáhne z kufru školní tašku nedává pozor na povrch a hranu nárazníku a zase odpoledne u unavených dětí se tato epizoda opakuje stejným způsobem.

Určitě jste je několikrát upozornili a domlouvali, že svou nedbalostí mohou poškodit povrch zadního nárazníku. Ať je tento problém minulostí! Proto vám nabízíme na našem web-shopu ochrannou lištu hrany kufra - auto doplněk, který je předurčen pro ochranu povrchu a hrany zadního nárazníku proti jakémukoliv poškození.

Poskytne Vám účinnou ochranu i proti škrábancům při přepravě vašeho domácího mazlíčka, když naskakuje do kufru a vyskakuje z něj.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA VÝROBKU

Ochranná lišta, která zcela pokrývá horní část nárazníku, je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného plastu ABS (ABS, tj. Akrylonitril-butadien-styren), který je plastem s velmi dobrými vlastnostmi, včetně dobrého tlumení hluku a vibrací, vynikající rozměrové míry, nesmršťuje se vlivem tepla a odolává chladu.

Výrobek je tedy dělán na přesnou míru, není unifikovaného radu a přesně zapadá do typu vozidla, pro které jste si objednali. Z toho vyplývá, že ji po nákupu nemusíte tvarovat, stříhat na délku a velikost vašeho auta, jen ji umístit na nárazník.

MONTÁŽ OCHRANNÉ LIŠTY HRANY KUFRU

Je velmi jednoduchá, nepotřebujete žádné speciální dovednosti, žádné další vybavení, žádné nástroje na instalaci, stačí odstranit ochrannou fólii z oboustranného lepícího pásu, lepící pásek 3M na spodní straně nárazníku chrání výrobek před pohybem. Před instalací byste však měli dodržet následující rady. Před upevněním výrobku se musí nárazník nejprve očistit hadříkem, kterou dodává výrobce v balíku.

Po vyschnutí povrchu se z výrobku odstraní ochranná fólie, ochranná lišta se přiloží na nárazník a pevně přitlačí. Upozorňujeme, že optimální teplota pro instalaci je 10-35 °C. Samozřejmě, pokud z nějakého důvodu chcete ochrannou lištu odstranit, můžete tak učinit bez problémů, neboť po demontáži nebudou žádné stopy na nárazníku. +

JAK SI OBJEDNÁVAT?

Ochranné lišty jsou k dispozici v černé barvě pro většinu typů automobilů, s výjimkou některých typů aut jsou k dispozici také v chromovém a karbochrómovom design provedení.

Toto zboží nedržíme skladem, takže po objednání musíte počítat s dvoutýdenním dodacím časem a na toto zboží se vyžaduje zaplacení zálohy. Sada obsahuje 1 kus ochranné lišty, instalační příručku a čistící hadřík na čištění nárazníku před instalací produktu.

MĚLI BYSTE BÝT SPOKOJENÝM MAJITELEM AUTA!

Objednáním a umístěním ochranné lišty nárazníku na vaše vozidlo můžete poskytnout vašemu autu nejen moderní a elegantní vzhled, ale i účinnou ochranu před zraněními, opotřebením a poškrábáním. Na základě spokojenosti našich zákazníků a pozitivní zpětné vazby se odvažujeme vám nabídnout naši ochrannou lištu na zadní nárazník.

Jiné zboží