CHROMOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

CHROMOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

CHROMOVANÉ PRAHOVÉ LIŠTY:

OCHRANA A ESTETIKA V JEDNOM

 

NÁJDTETE NA E-SHOPE

carcarpit.cz

 

Karoserie vozidla je během používání vystavena různým účinkům, mimo jiné mechanické a environmentální působení, které spouštějí různé korozní procesy. Z tohoto hlediska je prahová lišta umístěna ve zvlášť namáhané části vozidla, ochrana prahu je však mimořádně důležitá, protože je nosným prvkem, který výrazně přispívá ke stabilitě a pevnosti karoserie. Abychom předešli poškození, nejlépe je učinit opatření, abychom zabránili spuštění destruktivních procesů.

Jedním z kroků v prevenci je vyloučení zranění zakopnutím do prahu při nastoupení a vystoupení z auta. Musíme se vyhnout opotřebení vrstvy laku, přes kterou se mohou nečistoty dostat do hlubších vrstev.Škrábance mohou být způsobeny pěknými jehličkami a podpatkem, kamínkem ztraceným v podrážce boty, ale i nýtovanou běžeckou obuví. Pouliční nečistoty vnesené během nástupu do auta mohou mít nepříznivý vliv na stav vašeho prahu.

Zraněním během neopatrného nastupování do vozidla můžeme předejít instalací prahové lišty, který je k dispozici v našem internetovém obchodě! Je proto lepší, zabránit poškození hodnoty prahu, jak nést náklady později na opravu nebo úplné nahrazení prahu auta!

PRAHOVÉ LIŠTY

•poskytuje ochranu bočních prahů před opotřebením, poškrábáním a mechanickým poškozením

• prahy dostupné na našem E-shopu jsou rozměrově přesné, zcela pasují k dané značce a typu auta

• všechny u nás dostupné prahové lišty jsou vysoké kvality a designu

• montáž lišty - je jednoduchá bez speciální znalosti a trvá jen pár minut - přichycení je pomocí

    lepicí pásky 3M na zadní straně prahové lišty

• jsou vyrobeny z nerezavějící pevné oceli, která je tvrdá a odolná proti opotřebení a odírání

• k dispozici jsou v leštěném chromu nebo karbonovém provedení

 

Sada prahové lišty zahrnuje:

• 2 přední a 2 zadní lišty prahů

• 3M lepicí páska na aplikaci

• čistící hadřík

• pokyny pro instalaci

Prahové lišty nejen chrání, ale dodávají vašemu vozu vysoce dekorativní vzhled. Svým způsobem očarují a propůjčují vašemu vozu propracovaný a elegantní vzhled.

Prahové lišty nedržíme skladem na našem internetovém obchodě, objednáváme je na individuální objednávku. Termín dodání je jeden a půl až dva týdny.

Na svém autě ještě nemáte ochranné prahové lišty? Pokud jste si uvědomili výhody a důležitost tohoto pozoruhodného produktu, čekáme na vás v našem internetovém obchodě! Prohlédněte si naši nabídku na carcarpit.cz.