Audi Q8

Audi Q8

Dalo sepředvídat, že prestižnívzhled, obrovský interiér a moderní palubní systém Audiny Q8 seurčitě bude ucházet vaši přízeň apozornost. Zcela nový model Q8 přinášíelegancičtyřdveřovýchluxusních kupé a univerzálnost pohodlných SUV. Podlepověstí o příchodu Q8 mnozíočekávalivětší SUVteréňák,jako je Q7. Model vyrobený v Bratislavěsevšak nechtělnadřadit nad Q7 ani vevelikosti, ani v jinýchparametrech.Bylo by však chybou myslet na Q8, jako na nekompaktní nebo dokoncevidět ho, jak malé SUV. Designéři pracovali s linií vozidla tak, aby Q8 vypadala a působila menším dojmem, jako je veskutečnosti.

Není však prostorstěžovatse na velikost, protožeprostor interiéru je neuvěřitelněvelký: cestující na předníchsedadlech i na zadníchsedadlechmají pohodlí. Nakonec si zasloužízmínku i 605-litrový kufr.

Jaké auto doplňkyjsou dostupné na našeminternetovémobchodě pro tento typ auta?

Přichází jaro, přírodaseprobouzí a krásné počasí umožňuje nahradit gumovou autorohož používanou v ziměněčím jedinečným. U nás objednané textilní autokobercevyrábímeve vlastní režiiinterně, proto čas výroby je pouze jeden týden.Koberec sevyrábí na základě vzoru vyřezanéhovtovárně vyrobeného koberce, což zaručuje přesnoumíru a velikosttextilníchkoberců. Koberce jsouvyrobeny z vysocekvalitníchmateriálů, plyšové -velurové, kterésedůraznědoporučují pro eleganci a snadnéčištění. Různébarvykoberců si můžetevybrat z našínabídky na E SHOPU a barevně tak sladit s přístrojovoudeskounikoli sčalouněním vozidla. Autokoberec s pogumovanou zadní částí a kotevními body vám nezpůsobížádné problémy běhemjízdy. Pokud však z nějakéhodůvodu nemáte rádi textilní autokoberce a radějipoužíváte gumové koberce v deštivémjarním počasí, důraznědoporučujemepoužít dva typy autokoberců od dvourůznýchvýrobců (českého a polského).Ať už si vyberetejakýkoliv design, nebudete zklamáni ani gumovými koberci s obvodovým okrajem 1,5 cm, který okraj zabráníznečištěníčalounění podlahy vozidla a jsouopatřenyprotiskluzovýmpovrchem, aby se rohože nepohybovaly.

Na základěotázek a objednávek, kteréjsmeobdrželi, naši zákazníci považujízavazadlovýprostor za podstatnou součástsvého vozidla. Jaký je důvod toho?

Proč investovat do kufruvašeho auta? Důvodyjsounásledující:

  • chráníčalounění kufru předznečištěním
  • má vysokýokraj obvodu vaničky a chrání textilní čalounění v případě úniku nějaké kapaliny v kufru
  • vanička do kufru má protiskluzové disky po celém povrchu, takže si můžeteklidně uložit nákup do svéhozavazadlovéhoprostoru
  • udržování v čistoty v zavazadlovémprostoru je mnohemsnazší a jednodušší: vybrat a vložit vaničku do zavazadlovéhoprostorunejenusnadňuje, ale také urychluje jeho čištění